Únor 2008

Finalistky Miss ČR 2008 na soustředění

24. února 2008 v 16:16 | blog miss |  MISS ČR
Moc se omlouvám,ale fotografie ze soustředění dívek najdete na anglické mutaci mého blogu


Lucie Hadašová ukázala v Playboyi zvětšená prsa

24. února 2008 v 14:35 | blog miss |  Česká MISS
Misska Lucie Hadašová se před pár dny pochlubila, že si nechala zvětšit ňadra. S výkonem plastických chirurgů je natolik spokojená, že se hned rozhodla v celé své silikonové kráse ukázat čtenářům pánského magazínu Playboy.
Operaci jednadvacetiletá Lucie podstoupila na konci prosince na jedné soukromé brněnské klinice.
Zákrok si nechala schválit od rodičů i agentury a naplánovala si jej tak, aby se mohla s novými ňadry objevit na finále České Miss.
"Nijak se tím netajím, že jsem si prsa nechala zvětšit. Měla jsem sotva jedničky a teď mám trojky, není to přehnané a cítím se lépe," prozradila Hadašová, která se po Dianě Kobzanové, Kateřině Průšové či Petře Minářové stala další vítězkou soutěže Miss, která veřejně přiznala chirurgické zvětšení poprsí.
Krátce po operaci Lucie využila i nabídku z Playboye a zapózovala pro březnové číslo magazínu, které bude slavnostně pokřtěno na Playboy party 20. února.
Fotografie jsou odhalené a sexy, úplně nahá se ale blonďatá kráska vyfotit nenechala. To jí totiž zakazuje smlouva s Českou Miss.
Lucie Hadašová v magazínu Playboy
Lucie Hadašová v magazínu Playboy

Krásky řádily na horách. Vedla je miss Sokolová

24. února 2008 v 14:28 | blog miss |  MISS ČR
Letošní finalistky Miss ČR 2008 mají co dohánět. Jejich předchůdkyně a královna krásy roku 2007 Kateřina Sokolová je při zimních radovánkách na horách parádně vyškolila. Finalistky Miss ČR 2008 na horách vyzkoušely i vířivku
Kateřina zvítězila, v čem mohla, a za odměnu si odvezla zajímavou cenu - víkend v luxusním hotelu Westend ve Špindlerově Mlýně. S kým ho stráví, ovšem neprozradila.
Finalistky Miss ČR 2008 na horách vyzkoušely i vířivku
Dvanáct půvabných finalistek Zapletalovy stáje vyvezl spolumajitel soutěže krásy podnikatel Jan Moťovský do hor. Cílem bylo především stmelit kolektiv před Školou Miss v Las Vegas.Moťovský prý totiž coby porotce soutěže v semifinálových kolech a při malém finále cítil jisté rozbroje mezi českými a moravskými děvčaty.
Finalistky Miss ČR 2008 na horách
Možná za to mohl horský vzduch, příjemné prostředí hotelu rodinného typu, výtečné jídlo nebo program nabitý adrenalinem a relaxem, ale po nějaké nevraživosti tady nebylo ani stopy.
Kateřina Sokolová a finalistky Miss ČR 2008 na horách
"Ukázalo se, že holky mají dobrý kolektiv a vládne mezi nimi velké přátelství. Dneska nepoznám, která je z Čech a která z Moravy," říká Moťovský. "Nejvíc mě na nich překvapilo, že jsou profesionálky. Ve svých sedmnácti osmnácti letech umějí komunikovat, vystupovat, vyznají se, prostě jsou perfektní. Myslím, že jsme vybrali dobře."
Finalistky Miss ČR 2008 na horách
Divoká jízda
Krásky v čele s loňskou Miss ČR Kateřinou Sokolovou dorazily do oblíbeného horského střediska dlouhým černým hammerem a hned vyrazily na bobovou dráhu za první dávkou adrenalinu. Ten byl ještě zvýšen vyhlášením soutěže o jízdu s nejrychlejším časem. Na plné čáře zvítězila Sokolová, druhá byla Leona Krkošková a třetí Zuzana Jandová. Zatímco za stříbrnou a bronzovou pozici byl cenou hrnek Karla Gotta ze známého muzea Gottland, zlatá příčka přinesla Sokolové poukaz na víkendový pobyt v hotelu Westend. Pikantní na tom bylo, že stejnou cenu získal i Jan Moťovský, který hotel vlastní.
Finalistky Miss ČR 2008 na horách
Neohroženě si loňská královna krásy počínala i na sáňkařské dráze. Minimálně brzdila, a nabírala tak nebezpečně rychlost. Největší vítr z ní měla dívka jedoucí před ní, Kateřina ji totiž neustále dojížděla. Na chvíli ji zastavila až pravotočivá zatáčka. Kateřina ji nevybrala a sáňky ji vyhodily ze sedla jak splašený kůň svého jezdce.Finalistky Miss ČR 2008 na horách
Řádění ve vířivce
Odměnou pro všechny dívky do jedné pak bylo řádění ve vířivce, saunování a nakonec společná slavnostní večeře, k níž některé zvolily malou večerní róbu. Štíhlé dívky dbající na své figury zvlášť před blížícím se březnovým finále neodolaly pochoutkám a specialitám šéfa kuchyně. I když mnohé sahaly spíš po lehčích jídlech, krevetách, salátech, či grilované zelenině, některé neodolaly ani vepřové panence nebo smetanovým bramborám.
Finalistky Miss ČR 2008 v sauně
Večírek, na němž se mimo jiné vyhlašovali vítězové a předávaly se ceny, skončil pro finalistky decentně hodinu před půlnocí. Devatenáctiletá Sokolová se ještě chvíli zdržela. Chtěla zřejmě bodovat i v kulečníku, v němž jí vehementně radil exvyvolený Petr Zvěřina, který s dívkami točil reportáž pro novou internetovou televizi Boom. Vítězství jí ale tentokrát vyfoukl Jan Moťovský.
Finalistky Miss ČR 2008 na horách vyzkoušely i vířivku
"Nevadí, mně stačí, že jsem měla v jízdě na bobech stejný čas jako on," prohlásila s úsměvem kráska. Až předá 15. března korunku na jubilejním XX. ročníku Miss ČR své nástupkyni, na kterou má mimochodem mezi dívkami hned několik tipů, bude se těšit na práci v Itálii. "Strávím tam celý červen, budu fotit, předvádět, získávat nové zkušenosti. Už se moc těším," uzavírá.
Jan Moťovský a finalistky Miss ČR 2008

Talent show 2007

14. února 2008 v 12:33 | blog miss |  Miss World 2007,Rok Zi Lin Zhang
Osmnáct talentovaných účastnic Miss World předvedlo ve velké show Miss World Talent Final své dovednosti a nakonec zvítězila dívka z Ghany se svým komickým číslem a tím pádem postoupila do semifinále. Druhé místo obsadilo Skotsko a třetí Švédsko.

Miss World Sport 2007

14. února 2008 v 12:31 | blog miss |  Miss World 2007,Rok Zi Lin Zhang

Zvítězila reprezentantka Spojených států amerických a zajistila si tak postup do semifinále. Naše Kateřina se dostala do Top 8 a reprezentovala svoji skupinu.


Beach Beauty 2007

14. února 2008 v 12:29 | blog miss |  Miss World 2007,Rok Zi Lin Zhang

Beach Beauty je doprovodná soutěž Miss World a letos jí vyhrála Miss Dominikánská republika a zajistila si tak postup do semifinále Miss World 2007.

Druhé místo obsadila Jamajka, která je srovnávána s Beyonce, a třetí Čína. Top 5 ještě doplnují Litva a Mexiko. Naše Kateřina se do užšího výběru nedostala.

Katka na Miss World 2007

14. února 2008 v 12:26 | blog miss |  Czech Team

Miss ČR 2007 Kateřina Sokolová se v přípravném táboře Miss World v Číně dostala mezi osm nejsportovnějších krásek světa a do Top 20 v soutěži Miss Talent.
Pro Miss Sport rozdělili organizátoři všech 130 dívek do čtyř skupin a z každé skupiny se na základě kondičních testů (kliky na čas, sedy lehy, skoky…) vybraly čtyři nejlepší. Kateřina byla ve vrcholné čtyřce své skupiny s Miss Albánie, Argentina a Caiman Islands. "Bojovaly jsme co to šlo a skončily jako tým druhé. O vlásek nám uniklo zlato a tím postup do konečného klání o titul miss sport (toho se účastnily 4 dívky z nejlepšího týmu). Ale i tak jsme na sebe hrdé .... Titul Miss Sport nakonec získala Američanka," napsala nám Katka v mailu.
Významným úspěchem je také Katčino umístění v Top 20 Miss Talent. Při slavnostním slavnostní večeru dívky z Top 20 brzy ukáží své volné disciplíny a držíme Katce palce, aby byla nejlepší.
"S holkama ze skupiny se kamarádíme čím dál tím víc a navzájem se podporujeme což je super, protože to každá z nás potřebuje," píše dál Kateřina: "Je to tu čím dál náročnější."


Top model 2007

14. února 2008 v 12:25 | blog miss |  Miss World 2007,Rok Zi Lin Zhang

Jedna z doprovodných soutěží na Miss World 2007. S přehledem ji vyhrála dívka z Číny a automaticky postoupila do semifinále.

Ke konci večera byla vyhlášena "Magnificent Seven" ( vynikající sedmička)- Venezuela, Trinidad a Tobago, Portoriko, Mexiko, Čína, Kazachstán a Jamajka.
Vítězkou se stala Číňanka, druhé místo obsadilo Portoriko a třetí Mexiko. Číňanka měla bezpochyby nejlepší podmínky. V hledišti jí fandil takřka každý, země je pyšná na svou reprezentantku. Není divu,že nakonec vyhrála.

Finále Miss World 2007

14. února 2008 v 12:22 | blog miss
1.prosince 2007.V této budově bude tohoto večera zvolena nová MISS WORLD.
Zahajovací tanec v plavkách.
A tady jsou missky z ALBANY,ANGOLY a ARGENTINY
Belgičanka má krásné šatky.
COLUMBIA,COSTA RICA A CROATIA ve zlaté
A tady přichází ještě nic netušící miss lidové republiky čína s dalšími reprezentantkami.
ANGLIČANKA MÁ HEZKÉ ŠATKY.
ITALKA,JAMAJČANKA A JAPONKA
SEMIFINALISTKY:
Angola
Rakousko
Čína
Dominikánská republika
Ghana
Grenada
Jamajka
Malajsie
Mexiko
Portoriko
Švédsko
Trinidad a Tobago
USA
Venezuela
a TO JE MISS korea V NEJHEZČÍCH ŠATECH VEČERA
BEAUTY WITH A PURPOSE
finalistky
ANGOLA
LIDOVÁ REPUBIKA ČÍNA
dívky si přejí k postupu...
..a další finalistkou je miss MEXICO
KDYBY HOLKY VĚDĚLI,ŽE TAKHLE BUDOU STÁT JEŠTĚ JEDNOU...
předposlední finalistka....
a blondýnka ze švédska uzavírá pětici finalistek.
A přichází královna....
Táně to po roce kralování moc sluší....
A přichází čas zaspívat si písen k olympijským hrám.
A přichází ředitelka agentury MISS WORLD aby vyhlásila výsledky
Druhá a třetí nejkrásnější dívky světa jsou známy.....
a novou MISS WORLD se stává čínanka ZI LIN ZHANG
kralování česka skončilo...
a je to tam
Královna zdraví svět.
A přichází gratulantky......

Nejlépe placené topmodelky na světě

14. února 2008 v 11:04 | blog miss |  Jak to vidím já
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Supermodelka Linda Evangelista v roce 1990 pronesla to, co se stalo nejznámějším výrokem v historii modelingu: ,,Nevstáváme za méně než 10 000 dolarů za den." Ona a její kolegyně Christy Tulrington patřily do hrstky modelek, které rozhýbaly tento průmysl tím, že byly slavné a bohaté jako celebrity. Začaly chodit do talk show. Obsazovaly hlavní role ve filmech. Chodily nebo se vdávaly za slavné (Linda Evangelista a Kyle MacLachlan, Christy Turlington a Ed Burns, Cindy Crawford a Richard Gere). A samozřejmě, vydělávaly miliony.
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
A některé stále vydělávají. Gisele Bundchen je v čele žebříčku, vypracovaného Forbes.com, nejlépe placených topmodelek na světě se svými 33 miliony, které vydělala za poslední rok. Je to více než třikrát tolik, co vydělala Kate Moss, která je v žebříčku druhá. 15 modelek, které se na list nejlépe placených modelek dostaly byly hodnoceny zejména podle odhadovaného výdělku za posledních 12 měsíců a také podle jejich "významnosti" v oboru. Nejlepší pětici uzavírá Heidi Klum s 8 miliony dolarů, Adriana Lima s 6 miliony dolarů a Alessandra Ambrosio s tutéž částkou.
Gisele Bundchen je však ta, která předběhla dav a vede ho. Zatímco ostatní modelky mají jednu velkou kampaň za sezonu plus ještě jednu nebo dvě menší, Gisele má 20 contraktů. Vynáší jí také její jméno, které za 6 milionů dolarů ročně smí používat brazilská Grendene, společnost na výrobu bot. Gisele už tolik mít příští rok nebude, u Victoria's Secret jí vypršela smlouva a tím přichází o 5 milionů dolarů za rok.
Pro další modelky jsou věci jiné. Topmodelky na toplistu vydělávají miliony, ale dlouholetý kontrakt není vždy zajištěn. Dny, kdy modelky nevylezly z postele za méně než 10 000 dolarů za přehlídku jsou pryč. Topmodelky už dnes na molo moc nezavítají. To je šance pro stovky anonymních 15-ti a 16-ti letých dívek z cizích zemí, které se hemží po celém New Yorku, Paříži a Miláně každou sezonu. Za 6 týdnů stihnou 70 přehlídek a vydělají si 250 dolarů na hodinu jejich první sezonu. Dobrá modelka si tak může přijít až na 200 000 dolarů, ale stává se, že když skončí sezona, o modelce už nikdy neuslyšíte.
V rozkvětu modelingu byly modelky převážně ,,domácí" (z USA) - Cindy Crawford z Illinois, Tyra Banks a Christy Turlington z Kalifornie. Jejich americký přízvuk je přeměnil doslova ve hvězdy. Poté se ale v tomto odvětví začalo dařit cizinkám, zejména z Brazílie. Před pěti lety byla objevena Gisele Bundchen, Lima a Ambrosio. Tato nová trojice podepsala smlouvu s Victoria's Secret a stala se tak známá po celém světě. Problémem byl ale jejich přízvuk, kvůli němuž se neobjevovaly v televizi, filmech, talk show tolikrát jako jejich předchůdkyně. S výjimkou Gisele, která chodila s Leonardem DiCapriem, držely svůj soukromý život v tajnosti.
O pár let později se na scéně objevily východní Evropanky, bledé teenagerky, jejichž tělo hraničilo s anorexií. Byly moc mladé na to, aby se z nich staly filmové hvězdy nebo aby chodily s celebritami, moc vyhublé na smlouvu s Victoria's Secret a jejich angličtina nevěstila nic dobrého pro kariéru v zahraničí.
Natalia Vodianova z Ruska na sebe od 11 let navlékala kostým ovoce, chodila po ulici s letáky a vydělávala si tak, dokud si jí nevšiml jeden agent a ona nezačala pracovat pro Calvina Kleina. Ohromná většina dívek byla poslána odkud přišly, jen málo z nich jako je Vodianova se uchytilo.
Mezitím se slavné osobnosti stávali slavnějšími a slavnějšími a zastínili tak mnoho modelek. Kosmetické společnosti a návrháři s nimi začali více spolupracovat, jako třeba se Scarlett Johansson, která se stala tváří značky Louis Vuitton, Eva Longoria reprezentuje L'Oréal a Jessica Alba špulí rty pro Revlon, aseznam je stále delší.
Pro modelky se staly zničující dokonce i časopisy, které se řídí oblečením. Před deseti lety 10 z 12 hlavních stran amerického Vogue zdobily modelky. V posledním roce se na obálku Vogue dostala jen jedna - Linda Evangelista - ta, která pronesla ten slavný výrok o 10 000 dolarů - jako by Vogle dychtilo po časech, kdy byly modelky vyrovnané celebritám.
Ale nebyli to jen slavní, kdo vystrčili modelky ze světel reflektorů. Návrháři jako je Marc Jacobs, Tommy Hilfiger nebo Miuccia Prada se stávají slavnější než jejich manekýny.
Před deseti lety možná modelka vydělala 100 000 za jednu reklamu, ale nyní dostane malý plat, dárkové oblečení a ještě je ráda, že své jméno spojila s někým tak slavným.
"Zastavilo to tak stárnoucí proces," říká manažer Alessandry Ambrosio. Modelky z osmdesátých let jako je Christie Brinkley (52) se objevují na obálkách časopisů, Christy Tutlington (38) nebo Linda Evangelista (42) dostávají tolik nabídek jako v letech jejich největší slávy.
Tento svět by ale nebyl nic bez trendů, ty se však často mění. Vyhublým modelkám z Evropy odzvonilo a vrací se spíše standardní americké.
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket

Hilary Rhoda je toho příkladem. Nová tvář Estée Lauder vyrostla v Chevy Chase v Marylandu, na střední hrála lakros a pozemní hokej. I když se na molech nosily velikosti 0, Rhoda má velikost 4 nebo 6.
Kosmetické společnosti by měly znovu objevovat nové tváře. V poslední reklamě pro L'Oréal nahradila nizozemská modelka Doutzen Kroes Evu Longoriu.
Modelky se možná zpátky vrátí na obálkách časopisů jako je Vogue.

Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket

Květnové číslo americké Vogue má na hlavní straně vyfoceno 10 modelek, které jsou považovány za ,,novou vlnu v modelingu", včetně Hilary Rhondy, Douzen Kroes nebo Jessicy Stam.
Natalia Vodianova se objevila na červencové obálce Vydavatel Vogue tvrdí, že je čas, aby se modelky zase začaly objevovat na hlavních stranách.

Zdenka Barcalova photos

14. února 2008 v 10:33 | blog miss |  ZDENKA Barcalova

Česká modelka velice úspěšná ve světě s mírami 86-61-90.Přináším její fotografie aby jste ji poznaly..přijde mi,že v ČR se o ní moc "neví".

Picture of Zdenka Barcalova
Picture of Zdenka Barcalova
Picture of Zdenka Barcalova
Picture of Zdenka Barcalova
Picture of Zdenka Barcalova
Picture of Zdenka Barcalova
Picture of Zdenka Barcalova
Picture of Zdenka Barcalova
Picture of Zdenka Barcalova

Coco Rocha

14. února 2008 v 10:31 | blog miss |  COCO Rocha
Jedna ze skvělých a krásných "top" modelek,tady jsou fotečky této Canadské modelky s přímo dokonalými mírami (82-61-86)
Picture of Coco RochaPicture of Coco Rocha
Picture of Coco RochaPicture of Coco Rocha
Picture of Coco RochaPicture of Coco RochaPicture of Coco RochaPicture of Coco Rocha
Picture of Coco Rocha

DIANE fotečky

14. února 2008 v 9:59 | blog miss |  DIANE Kruger

Těhulka BIANCA

14. února 2008 v 9:56 | blog miss |  BIANCA Balti
Náhodou jsem si chtěla najít fotky biancy a vidím,že tato kráska je těhotná.
BLAHOPŘEJU!!!!!!!!!!!!!!


Tiiu in Vogue Mexico April 2007

14. února 2008 v 9:10 | blog miss |  TIIU Kuik


Těhotná Alessandra Ambrosio ukázala rostoucí bříško i prsa

14. února 2008 v 8:51 | blog miss
Topmodelka Alessandra Ambrosio jen před pár dny oznámila přátelům, že čeká miminko, její tělo se už ale začalo měnit. Na focení pro nový katalog prádla Victoria's Secret ukázala krásná Brazilka rýsující se bříško i zvětšující se dekolt.
Otcem jejího potomka je Američan Jamie Mazur, se kterým šestadvacetiletá Alessandra chodí přes rok.
V kolikátém měsíci těhotenství se modelka nachází, se ještě neví.
Ambrosio je podle všeho nadšená a svým kamarádům novinku sdělila o víkendu u Mazury doma v Hollywood Hills.
Těhotná Alessandra Ambrosio

KATIE a PRISCILA FOR YMI JEANS

14. února 2008 v 7:04 | blog miss |  Miss Teen Usa
MISS TEEN USA 2006 Katie Blair nafotila pro YMI JEANS vánoční kampan společně s Priscilou Perales,pozdější Miss International.


VIDEO Z FOCENÍ

Finalistky Miss Universe Slovenskej republiky 2008

10. února 2008 v 20:18 | blog miss |  Miss Universe SR

01 - Petra Nezvalová, Žilina
02 - Ivana Pastorková, Hlohovec
03 - Veronika Vargová, Malacky
04 - Kristína Kormúthová, Trnava
05 - Lenka Hindická, Zvolen
06 - Lucia Biloruská, Bratislava
07 - Andrea Járová, Bratislava
08 - Júlia Liptáková, Nová Dubnica
09 - Martina Tóthová, Piešťany
10 - Katka Vendelková, Nitra
11 - Lívia Mudrončeková, Poprad
12 - Sandra Manáková, Bratislava

Tak která se vám líbí?

BLESOVĚ Z ČESKÉ MISS

2. února 2008 v 23:01 | blog miss |  Česká MISS

Novou Českou Miss 2008 se stala ELIŠKA BUČKOVÁ .

BLAHOPŘEJEME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Eliška Bučková