Katka na Miss World 2007

14. února 2008 v 12:26 | blog miss |  Czech Team

Miss ČR 2007 Kateřina Sokolová se v přípravném táboře Miss World v Číně dostala mezi osm nejsportovnějších krásek světa a do Top 20 v soutěži Miss Talent.
Pro Miss Sport rozdělili organizátoři všech 130 dívek do čtyř skupin a z každé skupiny se na základě kondičních testů (kliky na čas, sedy lehy, skoky…) vybraly čtyři nejlepší. Kateřina byla ve vrcholné čtyřce své skupiny s Miss Albánie, Argentina a Caiman Islands. "Bojovaly jsme co to šlo a skončily jako tým druhé. O vlásek nám uniklo zlato a tím postup do konečného klání o titul miss sport (toho se účastnily 4 dívky z nejlepšího týmu). Ale i tak jsme na sebe hrdé .... Titul Miss Sport nakonec získala Američanka," napsala nám Katka v mailu.
Významným úspěchem je také Katčino umístění v Top 20 Miss Talent. Při slavnostním slavnostní večeru dívky z Top 20 brzy ukáží své volné disciplíny a držíme Katce palce, aby byla nejlepší.
"S holkama ze skupiny se kamarádíme čím dál tím víc a navzájem se podporujeme což je super, protože to každá z nás potřebuje," píše dál Kateřina: "Je to tu čím dál náročnější."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama