Krásky řádily na horách. Vedla je miss Sokolová

24. února 2008 v 14:28 | blog miss |  MISS ČR
Letošní finalistky Miss ČR 2008 mají co dohánět. Jejich předchůdkyně a královna krásy roku 2007 Kateřina Sokolová je při zimních radovánkách na horách parádně vyškolila. Finalistky Miss ČR 2008 na horách vyzkoušely i vířivku
Kateřina zvítězila, v čem mohla, a za odměnu si odvezla zajímavou cenu - víkend v luxusním hotelu Westend ve Špindlerově Mlýně. S kým ho stráví, ovšem neprozradila.
Finalistky Miss ČR 2008 na horách vyzkoušely i vířivku
Dvanáct půvabných finalistek Zapletalovy stáje vyvezl spolumajitel soutěže krásy podnikatel Jan Moťovský do hor. Cílem bylo především stmelit kolektiv před Školou Miss v Las Vegas.Moťovský prý totiž coby porotce soutěže v semifinálových kolech a při malém finále cítil jisté rozbroje mezi českými a moravskými děvčaty.
Finalistky Miss ČR 2008 na horách
Možná za to mohl horský vzduch, příjemné prostředí hotelu rodinného typu, výtečné jídlo nebo program nabitý adrenalinem a relaxem, ale po nějaké nevraživosti tady nebylo ani stopy.
Kateřina Sokolová a finalistky Miss ČR 2008 na horách
"Ukázalo se, že holky mají dobrý kolektiv a vládne mezi nimi velké přátelství. Dneska nepoznám, která je z Čech a která z Moravy," říká Moťovský. "Nejvíc mě na nich překvapilo, že jsou profesionálky. Ve svých sedmnácti osmnácti letech umějí komunikovat, vystupovat, vyznají se, prostě jsou perfektní. Myslím, že jsme vybrali dobře."
Finalistky Miss ČR 2008 na horách
Divoká jízda
Krásky v čele s loňskou Miss ČR Kateřinou Sokolovou dorazily do oblíbeného horského střediska dlouhým černým hammerem a hned vyrazily na bobovou dráhu za první dávkou adrenalinu. Ten byl ještě zvýšen vyhlášením soutěže o jízdu s nejrychlejším časem. Na plné čáře zvítězila Sokolová, druhá byla Leona Krkošková a třetí Zuzana Jandová. Zatímco za stříbrnou a bronzovou pozici byl cenou hrnek Karla Gotta ze známého muzea Gottland, zlatá příčka přinesla Sokolové poukaz na víkendový pobyt v hotelu Westend. Pikantní na tom bylo, že stejnou cenu získal i Jan Moťovský, který hotel vlastní.
Finalistky Miss ČR 2008 na horách
Neohroženě si loňská královna krásy počínala i na sáňkařské dráze. Minimálně brzdila, a nabírala tak nebezpečně rychlost. Největší vítr z ní měla dívka jedoucí před ní, Kateřina ji totiž neustále dojížděla. Na chvíli ji zastavila až pravotočivá zatáčka. Kateřina ji nevybrala a sáňky ji vyhodily ze sedla jak splašený kůň svého jezdce.Finalistky Miss ČR 2008 na horách
Řádění ve vířivce
Odměnou pro všechny dívky do jedné pak bylo řádění ve vířivce, saunování a nakonec společná slavnostní večeře, k níž některé zvolily malou večerní róbu. Štíhlé dívky dbající na své figury zvlášť před blížícím se březnovým finále neodolaly pochoutkám a specialitám šéfa kuchyně. I když mnohé sahaly spíš po lehčích jídlech, krevetách, salátech, či grilované zelenině, některé neodolaly ani vepřové panence nebo smetanovým bramborám.
Finalistky Miss ČR 2008 v sauně
Večírek, na němž se mimo jiné vyhlašovali vítězové a předávaly se ceny, skončil pro finalistky decentně hodinu před půlnocí. Devatenáctiletá Sokolová se ještě chvíli zdržela. Chtěla zřejmě bodovat i v kulečníku, v němž jí vehementně radil exvyvolený Petr Zvěřina, který s dívkami točil reportáž pro novou internetovou televizi Boom. Vítězství jí ale tentokrát vyfoukl Jan Moťovský.
Finalistky Miss ČR 2008 na horách vyzkoušely i vířivku
"Nevadí, mně stačí, že jsem měla v jízdě na bobech stejný čas jako on," prohlásila s úsměvem kráska. Až předá 15. března korunku na jubilejním XX. ročníku Miss ČR své nástupkyni, na kterou má mimochodem mezi dívkami hned několik tipů, bude se těšit na práci v Itálii. "Strávím tam celý červen, budu fotit, předvádět, získávat nové zkušenosti. Už se moc těším," uzavírá.
Jan Moťovský a finalistky Miss ČR 2008
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama