Březen 2008

Krásné Asiatky

28. března 2008 v 9:28 | blog miss
RYIO MORI a ZI LIN ZHANG
víte o kom se mluví?
O MISS UNIVERSE 2007 A MISS WORLD 2007!!!!
A víte co mají společného?
POCHÁZÍ Z ASIE.
RYIO Z JAPONSKA A ZI LIN Z ČÍNY.....
Už dlouho jsou Asiatky v kurzu...
Řeknu vám ještě pár jmen...
Kurara Chibana- 1.vicemiss Universe 2006, Japonsko
Thuy Mai Phuong- Thuy Mai Phuong- semifinalistka Miss World 2006,Vietnam
Lee Honey- 4. místo Miss Universe 2007,Korea
Anna Theresa Licaros- Miss Foto Universe 2007,Filipíny
Eun Young Oh - finalistka Miss World 2005,Korea
Carlene Aguilar- semifinalistka Miss Universe 2005 a velká favoritka na vítězku,Filipíny
To je dost velký výčet jmen nemyslíte?
Tohle jsou dvě nejůspěšnější....
a myslím,že éra Asiatek na světových soutěžích zdaleka nekončí....

Miss Quelle:známe její šaty...známe její tvář

27. března 2008 v 16:58 | blog miss |  MISS ČR
Přinášíme vám fotoreportáž z focení katalogu Miss Quelle, které proběhlo minulý týden v Praze.
Známe její šaty, neznáme její tvář… Slogan, který jste asi v posledních měsících párkrát slyšeli. Ten je již minulostí, finálový večer Miss České republiky 2008, jehož generálním partnerem byla firma Quelle, proběhl 15. března. Co ale nekončí, je spolupráce Quelle s nejkrásnějšími dívkami České republiky - známe její šaty, známe její tvář! Blahopřejme 2. vicemiss Kristýně Lebedové, 1. vicemiss Zuzaně Putnářové a Miss ČR 2008 Zuzaně Jandové.

Co nosí české krásky

Vítězky Miss nafotily katalog "Miss Quelle", kde už z názvu lze vyvodit, že se máme na co těšit! Nejkrásnější dívky České republiky v modelech firmy Quelle - to je exkluzivní spojení! "Quelle znám už odmalička, vždy jsem vybírala oblečení s mamkou a babičkou, já osobně jsem si zde objednala asi dvakrát," svěřila se Miss ČR 2008 Zuzana Jandová. A jak jsou na tom ostatní Missky? Zuzana Putnářová zná Quelle především od své rodiny, sama služeb zásilkového obchodu nevyužívá. "Ale šaty, ve kterých jsme se fotily do katalogu, se mi moc líbí, asi budu muset svůj přístup přehodnotit," uvažuje Zuzka. Kristýna Lebedová zkušenosti s Quelle má - jaké? "Od Quelle mám už asi tři roky šaty a pořád jsou perfektní."
Fotografování všechny tři čerstvé Missky bavilo. Velkou zásluhu na tom měly nejen hezké modely, ve kterých se dívky cítily dobře, ale i perfektní práce kadeřnice Martiny Černé, vizážistky Markéty Šmírové a stylistky Terezy Kytkové.


BLESKOVKA č.1

27. března 2008 v 16:30 | blog miss
1)Jak se jmenuje tato kráska?
2)Jaké je národnosti?
3)Kterou světovou soutěž krásy vyhrála?
4)V kterém roce?
5)Která dívka vyhrála před ní?
6)Která česká kráska se účastnila této soutěže?
7)Jak se máš?
8)Jak se ti tu líbí?

Těhotná Demi se svlékla na titulce VANITY FAIR

27. března 2008 v 13:54 | blog miss |  DEMI Moore
Módu pózovat v těhotenství v rouše Evině odstartovala před několika lety herečka Demi Moore (45).Se svým kulatým břichem se ukázala na titulní stránce VANITY FAIR.

Těhotná a nahá Mila

27. března 2008 v 13:43 | blog miss |  MILA JOJOVICH
Herečka a modelka Milla Jovovichová si těhotenství evidetně užívala. Alespoň co se týče jejích zakulacujících se křivek.
"Teď, když jsem těhotná, zbožňuji svá prsa. Moje tělo se mění přímo šíleně. Ještě minulé léto jsem měla svaly a mé ruce byly útlé a silné, kdežto teď vypadám jako dobře živená ruská farmářka. Zakulacuji se a jsem čím dál ženštější," sdělila magazínu Jane, pro který se nechala vyfotit nahá za závojem. Musíte uznat, že jí to vážně sekne.
Těhotná Milla Jovovichová v magazínu Jane (2007)

FINÁLOVÁ TROJKA MISS WORLD 2000-2007

27. března 2008 v 13:30 | blog miss |  Miss World
V roce 2000 se novou Miss World stala dívka z Indie,Priyanka Chopra,druhá byla Italka a třetí nejkrásnější dívkou světa se stala Miss Turecko.
Dodnes nezapomenu na krásnou Agbani Daregovou z Nigérie,na její první vícemiss Zizi Lee z Arubi a Juliet-Jane Horne ze Skotska,která obsadila třetí příčku.
Kráska z Turecka s dvěma velkými AA,které bych rozhodně netipovala 21 let,tento ročník vyhrála.
Hned za ní se umístili dvě snědé krásky v bílé,Natalie Peralta z Kolumbie a Miss Peru Marina Mora Montero.
V roce 2003 vyhrála Miss Irsko Rosanna Davison,která nenadchla ani neurazila.Druhá se umístila Kanadanka,která má asi kořeny v Indii a třetí se umístila čínanka Qi Guan,ale tomu se nedivím,protože finále se konalo v čínském letovisku Sanya.
Píše se rok 2004 a Rosanna Davison předává vládu krásné Miss Peru Maju Juli Mantilla.Za ní se umístili dvě černošky:Miss Dominikánská Republika, Claudia Julissa Cruz Rodríguez a Miss U.S.A. Nancy Randall.
V roce 2005,rok před triumfem naší miss,se stala nejkrásnější dívkou světa Unnur Birna Wilhjalmsdottir,která pochází z Islandu,její druhou vícemiss se stala mexičanka Dafne a třetí Portoričanka Ingrid Maria.
Tak tohle je triumf české republiky.Taťána Kuchařová,MISS WORLD 2006,není co dodat,vždycky když vidím ten záznam jsem dojatá.Ioana Valentina Boitor,která se umístila na druhém místě pochází z Rumunska a třetí se umístila australanka Sabrina,která se mi líbí víc než Val takže 2. a 3. místo bych prohodila.
Letošní ročník miss world se opět konalo čínském letovisku SANYA.Překvapivě pak celou soutěž vyhrála dívka hostující země, Číňanka Zi Lin ZHANG.Druhá skončila dívka z Angoly, Micaela REIS, která úspěchy slavila už v Miss Universe.Třetí místo obsadilo Mexiko, Carolina MORAN .

Lucy Evangelista

27. března 2008 v 10:42 | blog miss

Lucy Evangelista- věk 20 let, výška 172,2 cm.

Tato kráska se narodila v Severním Irsku, kde se také v roce 2005 stala královnou krásy. Narodila se v Ballymaně ,ale vyrostla v Portglenonu v rodině se třemi dětmi. V modelingu není žádný nováček a už od dětství sbírá různá ocenění na poli krásy. Zajímá se hodně o krásu- nejen fyzickou, ale i duševní, kterou také studuje. Odmala ráda a hodně cestuje.Byla například v Keni, kde pomáhala budovat dětský park. Ráda sportuje, vaří, hraje divadlo a miluje hudbu. V soutěži Miss World 2005 se dostala mezi semifinalistky.ISA pro HaM

27. března 2008 v 9:16 | blog miss |  ISABELI Fontana

Petra for Très Jolie

26. března 2008 v 13:56 | blog miss |  PETRA Němcová
LONDÝN - Po dlouhonohé české modelce Petře Němcové (28) šílí celý svět. Nejčerstvěji způsobila rozruch, když nafotila kolekci sexy spodního prádla značky Très Jolie, což v překladu z francouzštiny znamená velmi krásná. Výrobce si skutečně nemohl vybrat lépe…


MISS WORLD-Beach Beauty 2006

26. března 2008 v 8:56 | blog miss |  Miss World 2006,Rok Taťány Kuchařové

Beach Beauty 2006 se stala Miss Venezuela

Naše Táňa Kuchařová se dostala do fnálové pětky a skončila na druhém místě.
zleva: Indie ( 3. místo), Česká republika ( 2. místo), Venezuela- vítězka, Angola (4. místo), Singapur (5. místo)

Gisele Bundchen new Ipanema

26. března 2008 v 8:20 | blog miss |  GISELE Bundchen

H&M A/W 07 campaign -DARiA WEBROY

26. března 2008 v 8:01 | blog miss |  DARIA Werbowy
Daria Werbowy
Daria Werbowy
Daria Werbowy
Daria Werbowy
Daria Werbowy
Daria Werbowy
Daria Werbowy
H&M A/W 07 campaign
Art Direction: Saturday
Photographer: Mikael Jansson
Model: Daria Werbowy

Mazdy pro královny

26. března 2008 v 7:55 | blog miss |  MISS ČR
V úterý 25. března se uskutečnilo v autosalonu Mazda Autocentra Duba, předání automobilů značky Mazda pro absolutní vítězku Miss ČR 2008 Zuzanu Jandovou a pro Miss Sympatie ČR 2008 Romanu Čechovskou.
Zuzana Jandová si převzala zbrusu nový kabriolet Mazda MX-5 červené barvy a Romana Čechovská Mazdu 2 v černé metalíze. Oba automobily byly standardně vybaveny luxusními prvky výbavy. K automobilům vítězky Miss ČR 2008 získaly od Autocentra Duba kromě povinného i havarijní pojištění a pohonné hmoty na jeden rok ve výši 25.000,- Kč pro každou z nich.Doutzenina hromádka foteček

26. března 2008 v 7:22 | blog miss |  DOUTZEN Kroes

Šeredová je zoufalá, nesmí se synem do Česka

26. března 2008 v 7:10 | blog miss
Alena Šeredová už je třetí měsíc šťastnou maminkou syna Louise Thomase. Spokojeně si žije spolu s ním i se svým partnerem v italském městě Turíně. Jediné, co ji trápí, je fakt, že se synem nemůže navštívit rodné Česko.
Modelka totiž stále nemá italské občanství a syna proto nemůže mít zapsaného ve svém pase. Do zahraničí navíc může odcestovat jen se souhlasem jeho otce, fotbalového brankáře Gianluigiho Buffona zvaného Gigi.
"Snad ty formality jednou vyřídíme, ráda bych malému ukázala rodná místa. Rodiče už ho ale viděli, maminka mi dokonce prvních čtrnáct dní po porodu pomáhala," říká Šeredová, která první jarní den oslaví své 30. narozeniny.
Až jednou přijede i s dítětem do Prahy, určitě bude středem zájmu novinářů. Naopak je tomu v Turíně, tam má prý v tomto směru klid. "Tady jim stačilo si mě párkrát vyfotit a stačilo jim to. Horší je to třeba v Miláně, tam mě pronásledují víc."
Jestli slavná maminka pár měsíců před porodem tvrdila, že nemůže říct, jaký bude její přítel táta, tak teď, pár měsíců po narození syna, už ví daleko víc.
"Gigi je skvělý táta, pomáhá i s přebalováním. Když se ale malý pokaká až na záda, tak přebalovat odmítá a hned mě volá," uzavírá se smíchem.

Alena Šeredová na procházce s miminkem v kočárku Casualplay