FINÁLOVÁ TROJKA MISS WORLD 2000-2007

27. března 2008 v 13:30 | blog miss |  Miss World
V roce 2000 se novou Miss World stala dívka z Indie,Priyanka Chopra,druhá byla Italka a třetí nejkrásnější dívkou světa se stala Miss Turecko.
Dodnes nezapomenu na krásnou Agbani Daregovou z Nigérie,na její první vícemiss Zizi Lee z Arubi a Juliet-Jane Horne ze Skotska,která obsadila třetí příčku.
Kráska z Turecka s dvěma velkými AA,které bych rozhodně netipovala 21 let,tento ročník vyhrála.
Hned za ní se umístili dvě snědé krásky v bílé,Natalie Peralta z Kolumbie a Miss Peru Marina Mora Montero.
V roce 2003 vyhrála Miss Irsko Rosanna Davison,která nenadchla ani neurazila.Druhá se umístila Kanadanka,která má asi kořeny v Indii a třetí se umístila čínanka Qi Guan,ale tomu se nedivím,protože finále se konalo v čínském letovisku Sanya.
Píše se rok 2004 a Rosanna Davison předává vládu krásné Miss Peru Maju Juli Mantilla.Za ní se umístili dvě černošky:Miss Dominikánská Republika, Claudia Julissa Cruz Rodríguez a Miss U.S.A. Nancy Randall.
V roce 2005,rok před triumfem naší miss,se stala nejkrásnější dívkou světa Unnur Birna Wilhjalmsdottir,která pochází z Islandu,její druhou vícemiss se stala mexičanka Dafne a třetí Portoričanka Ingrid Maria.
Tak tohle je triumf české republiky.Taťána Kuchařová,MISS WORLD 2006,není co dodat,vždycky když vidím ten záznam jsem dojatá.Ioana Valentina Boitor,která se umístila na druhém místě pochází z Rumunska a třetí se umístila australanka Sabrina,která se mi líbí víc než Val takže 2. a 3. místo bych prohodila.
Letošní ročník miss world se opět konalo čínském letovisku SANYA.Překvapivě pak celou soutěž vyhrála dívka hostující země, Číňanka Zi Lin ZHANG.Druhá skončila dívka z Angoly, Micaela REIS, která úspěchy slavila už v Miss Universe.Třetí místo obsadilo Mexiko, Carolina MORAN .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 moňa moňa | 16. července 2008 v 10:31 | Reagovat

máš opravdu hezkej blog =))

2 Kuba Kuba | E-mail | 20. března 2011 v 10:12 | Reagovat

trapny kurvy jedny :ppp

3 kuk kuk | 9. března 2012 v 12:59 | Reagovat

[2]:...souhlasím miss-tovarna na drahe kurvy alá malačová-lutovska,smatanova atd....samozjeme mesarošova taky piča

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama