Miss Quelle:známe její šaty...známe její tvář

27. března 2008 v 16:58 | blog miss |  MISS ČR
Přinášíme vám fotoreportáž z focení katalogu Miss Quelle, které proběhlo minulý týden v Praze.
Známe její šaty, neznáme její tvář… Slogan, který jste asi v posledních měsících párkrát slyšeli. Ten je již minulostí, finálový večer Miss České republiky 2008, jehož generálním partnerem byla firma Quelle, proběhl 15. března. Co ale nekončí, je spolupráce Quelle s nejkrásnějšími dívkami České republiky - známe její šaty, známe její tvář! Blahopřejme 2. vicemiss Kristýně Lebedové, 1. vicemiss Zuzaně Putnářové a Miss ČR 2008 Zuzaně Jandové.

Co nosí české krásky

Vítězky Miss nafotily katalog "Miss Quelle", kde už z názvu lze vyvodit, že se máme na co těšit! Nejkrásnější dívky České republiky v modelech firmy Quelle - to je exkluzivní spojení! "Quelle znám už odmalička, vždy jsem vybírala oblečení s mamkou a babičkou, já osobně jsem si zde objednala asi dvakrát," svěřila se Miss ČR 2008 Zuzana Jandová. A jak jsou na tom ostatní Missky? Zuzana Putnářová zná Quelle především od své rodiny, sama služeb zásilkového obchodu nevyužívá. "Ale šaty, ve kterých jsme se fotily do katalogu, se mi moc líbí, asi budu muset svůj přístup přehodnotit," uvažuje Zuzka. Kristýna Lebedová zkušenosti s Quelle má - jaké? "Od Quelle mám už asi tři roky šaty a pořád jsou perfektní."
Fotografování všechny tři čerstvé Missky bavilo. Velkou zásluhu na tom měly nejen hezké modely, ve kterých se dívky cítily dobře, ale i perfektní práce kadeřnice Martiny Černé, vizážistky Markéty Šmírové a stylistky Terezy Kytkové.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama