Šeredová je zoufalá, nesmí se synem do Česka

26. března 2008 v 7:10 | blog miss
Alena Šeredová už je třetí měsíc šťastnou maminkou syna Louise Thomase. Spokojeně si žije spolu s ním i se svým partnerem v italském městě Turíně. Jediné, co ji trápí, je fakt, že se synem nemůže navštívit rodné Česko.
Modelka totiž stále nemá italské občanství a syna proto nemůže mít zapsaného ve svém pase. Do zahraničí navíc může odcestovat jen se souhlasem jeho otce, fotbalového brankáře Gianluigiho Buffona zvaného Gigi.
"Snad ty formality jednou vyřídíme, ráda bych malému ukázala rodná místa. Rodiče už ho ale viděli, maminka mi dokonce prvních čtrnáct dní po porodu pomáhala," říká Šeredová, která první jarní den oslaví své 30. narozeniny.
Až jednou přijede i s dítětem do Prahy, určitě bude středem zájmu novinářů. Naopak je tomu v Turíně, tam má prý v tomto směru klid. "Tady jim stačilo si mě párkrát vyfotit a stačilo jim to. Horší je to třeba v Miláně, tam mě pronásledují víc."
Jestli slavná maminka pár měsíců před porodem tvrdila, že nemůže říct, jaký bude její přítel táta, tak teď, pár měsíců po narození syna, už ví daleko víc.
"Gigi je skvělý táta, pomáhá i s přebalováním. Když se ale malý pokaká až na záda, tak přebalovat odmítá a hned mě volá," uzavírá se smíchem.

Alena Šeredová na procházce s miminkem v kočárku Casualplay

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama