Duben 2008

Marquess - Vayamos Companeros

30. dubna 2008 v 21:44 | blog miss
Tenhle song mi připomíná léto.....ve Španělsku.

Miss ČR Jana Doleželová: Drama na Seychelách. O vlásek unikla smrti

29. dubna 2008 v 6:33 | blog miss |  MISS ČR
Mezi kokosy na ni číhala smrt! Takhle si svých deset dnů na Seychelách Miss ČR 2004 Jana Doleželová (26) nepředstavovala. Střet s jedovatou stonožkou ukrytou v hromadě kokosů, noční výjezdy na focení a neustálý déšť Janu Doleželovou doslova vyšťavil.
"Vždy, když jedeme fotit doexotiky, snažíme se, abychom zachytili charakteristiku dané země, třeba i přesto, že na nás pak číhá mnohem víc nebezpečí, jako s tou housenkou, která svým bodnutím dokáže způsobit smrt. Dotkla jsem se jí, naštěstí jsem však hned ucukla," řekla po návratu z ostrovů zcela vyčerpaná Jana Doleželová, která na Seychelách fotila firemní kalendář pro rok 2009.
"Všechno bylo perfektně naplánované, na ostrov jsme jeli v období sucha, bohužel nám naše focení komplikoval intenzivní tropický déšť, kvůli kterému byl náš časový harmonogram úplně narušený, málem jsme nestihli zakázku a dané lokality nafotit," postěžovala si Miss ČR 2004, která přijela s pěknými kruhy pod očima. "Vstávali jsme ve tři ráno, abychom ve 4.30 mohli vyrazit z naší základny. Na lokaci bylo potřeba být před šestou hodinou ráno, kdy začínalo svítat, a tak to bylo skoro každý den," oddychla si Jana Doleželová.

Isabelle Caro

27. dubna 2008 v 14:40 | blog miss
Jméno Isabelle Caro vám možná nic neřekne. Ale je to právě ona, která pózovala na šokujících fotografiích Oliviera Toscaniho, které v novinách a na billboardech upozorňovaly na nebezpečí anorexie.
Isabelle se rozhodla ukázat své tělo světu. Vyhublé až na kost, nahé… Její odvaha odhalit se rozdělila svět. Někteří ji i celou kampaň proti poruše příjmu potravy ocenili, jiní fotografie šmahem odsoudili a kampaň označili za příliš krutou.
Isabelle se ale poté, co kampaň odstartovala, neschovala do ústranní. Naopak. O své chorobě otevřeně hovořila v televizní stanici CBS. Reportérce CBS News v niterném rozhovoru přiznala, že už je nebezpečně hubená a že se chce vyléčit. "Jsem kostra. V zrcadle vidím kostru. Ale takovou, která je na cestě se vyléčit," je přesvědčená Isabele.
Začalo to ve třinácti
Celý příběh vyhublé modelky začal v jejích třinácti letech. Matka trpěla vážnými depresemi, otec byl vždy někde na cestách. Dětství strávila vlastně v izolaci, stranou od lidí, učila se doma. "Bylo to velmi komplikované, velmi obtížné a velmi bolestné dětství," řekla CBS.
Matka podle jejích slov trpěla velkou fóbii, že jednou vyroste. "Spoustu času strávila tím, že kontrolovala mou výšku. Nepouštěla mě ven, protože někde zaslechla, že děti na čerstvém vzduchu rostou. Bylo to naprosto traumatizující," vyprávěla Isabelle.
Trauma přerostlo v nemoc, když viděla, jak její matka bojuje s třicetikilovým kanystrem. "Já tehdy vážila o pět kilo více a pomyslela jsem si: jsem těžší než ten kanystr, tak to jsem pro svou matku zátěží. A přemýšlela jsem, jak zhubnu a zastavím růst. S váhou jsem pak šla až na 26 kilo. Mé jídlo se omezilo na dva čtverečky čokolády a pět cornflaků. To jsem jedla celý den," líčila.
V komatu
Před osmnácti měsíci, když vážila 55 liber, upadla do komatu. Poté konečně poznala pravdu ohledně anorexie. Pochopila, že jde o vážnou psychickou poruchu, která nakonec může člověka i zabít. A činí tak až v deseti procentech případů tohoto onemocnění. Tehdy se rozhodla žít a akceptovala pomoc. Nyní váží jednatřicet kilo.
"Vím, že mi to zabere nějaký čas, ale raději se budu zlepšovat pomalu a jistě, než rychle nabrat váhu a pak do toho znovu spadnout," řekla v televizi. "Musím si zvykat na to, jak vypadám s více kily."
Caro si za dobu své nemoce musela zvyknout, že na ni lidé na ulici zírají s otevřenou pusou. Šokovaně si na ni ukazují prstem, někteří se smějí. "Když jsem se poprvé přestěhovala do Marseille, nikdo se mnou nemluvil, všichni na mě jen zírali. Přestala jsem vycházet z domů a když jsem si vyrazila, odmítali mě v barech nebo kavárnách obsluhovat. I proto jsem o tom dlouho odmítala hovořit, bála jsem se, že mě lidé odsoudí," zavzpomínala Isabelle.
"Lidé nemají ponětí, jaká anorexie vůbec je. Myslí si, že prostě jen přestanete jíst. Ale vy se přece nerozhodnete jednoho dne skončit s jídlem. Tak to není. Je to velmi těžké, je to utrpení, je to hluboko v každém nemocném. To, jak se na mne lidé dívali, mi nikdy nepomohlo. Trpěla jsem tím," doplnila.
Chce dítě a žít
Nyní už ale Caro dělá pokroky. Intenzivní a trvalá psychiatrická pomoc a dobrá lékařská péče dělají svoje. Dokonce už je natolik silná, že si dělá plány do budoucna a přemýšlí o svých cílech. "Chtěla bych mít dítě," řekla. "Doufám, že toho budu schopna. Doktor říká, že je to možné. Jenže stále nemenstruuji, moje tělo je příliš slabé."
S reportérkou CBS hovořila také o svém vztahu a o sexu. "Někoho mám, ale je to komplikované. Teď je to spíše platonický vztah, protože jednoduše jsem velmi tenká a slabá a je obtížné užívat si fyzický vztah s tak křehkým tělem, když mám normálního chlapa. Jsem stále nervózní v otázce sexu," řekla.
O dítěti sní, další plány jsou prozaické. "Hlavně být schopna žít. A poslat lidem zprávu, že život je krásný a že za to stojí. Že se váš život může zlepšit, když bojujete a věříte," zakončila Isabelle.
TAK TO JE OPRAVDU SÍLA!
ISABELLE,Držíme palce!

Jessica Stam for DIOR

25. dubna 2008 v 6:47 | blog miss |  JESSICA Stam

Colbie Caillat BUBBLY

21. dubna 2008 v 15:38 | blog miss
V téhle krásně letní písničce od Colbie přímo cítím LÉTO,které už je za dveřmi..
Krásná,romantická,uvolněná jako sama písničkářka.

Kryštof-Atentát

21. dubna 2008 v 15:33 | blog miss
Moc hezká písnička z moc hezkého filmu.
Ústrřední písnička z filmu BOBULE,který se natáčel u nás na Moravě...

Vyhodnocení MISS Všech MISS 2007

21. dubna 2008 v 6:53 | blog miss |  Miss všech Miss
Hlasování skončilo dnes 21.4.2008 v 6:36.
Takže jak to teda dopadlo???
1.místo
MISS WORLD
ZI LIN ZHANG
2.místo
MISS UNIVERSE
Riyo Mori
3.místo
MISS INTERNATIONAL
Pryscila Perales

Leona Lewis Better in Time

19. dubna 2008 v 22:29 | blog miss
Není co dodat.....Skvělej song...

No One-ALICIA KEYS

19. dubna 2008 v 21:38 | blog miss
Tak tohle je skvělej ploužák od ALICiE KEYS...
Když jsem se dívala na Youtube.com byly tam desítky videjek kde holky z celého světa napodobovali tento song....
Tomu říkám trhák...

Aneta Langerová Podzim

19. dubna 2008 v 10:59 | blog miss
Tak tuhle písničku jsem si oblíbila když jsem poprvé slyšela refrén...ten má fakt grády....

If That's OK With You-Shayne Ward

19. dubna 2008 v 10:45 | blog miss
Tak s tímhle super songem ted SHAYNE září například v ESU a tuhle písničku jsem zbožnovala ještě před tím než jsem jí slyšela......

Světové krásky zaplaví Prahu, patronkou je Krainová

18. dubna 2008 v 6:50 | blog miss
Dlouho očekávaný svátek krásy a půvabů se blíží. Finále prestižní modelingové soutěže Rowenta Elite Model Look se v Praze uskuteční již v pondělí 21. dubna. Ozdobí ho i úspěšná Češka Linda Vojtová, chybět nebude ani Simona Krainová.
Finále bude koncentrací krásy z jedenapadesáti zemí světa, do pražského Obecního domu totiž míří šedesát finalistek této prestižní soutěže. V pondělí se poprvé představily novinářům a pózovaly fotografům.
Patronkou soutěže je světoznámá modelka Simona Krainová, která se s dívkami nedávno zúčastnila i focení v Paříži. "Pro mě je to rutina, protože s agenturou Elite spolupracuju. Navíc budu takovým průvodcem soutěží, takže jsem se chtěla na finalistky podívat. Budu jejich tichý rádce," řekla.

Elite Model Look je nejprestižnější modelingovou soutěží, která odstartovala kariéru takových hvězd jako Lindy Evangelisty, Cindy Crawfordové či Gisele Bündchenové. Z českých krásek díky soutěži ve světě uspěly například Petra Němcová, Denisa Dvořáková a již zmiňovaná Linda Vojtová, která bude tváří světového finále. Tři vítězky získají exkluzivní kontrakty v hodnotě více než pět milionů korun.

Praha se stane pořadatelem světového finále poté, co zvítězila v boji s jihoafrickým Kapským Městem a francouzským Cannes.
Elite Model Look, Praha 14.4. 2008
Elite Model Look, Praha 14.4. 2008
Elite Model Look, Praha 14.4. 2008
Elite Model Look, Praha 14.4. 2008
Naše reprezentantky
Elite Model Look - Simona Krainová
Simona Krainová
Elite Model Look
Elite Model Look
Elite Model Look
Elite Model Look
Naše reprezentantka
Elite Model Look
Elite Model Look - Simona Krainová
Elite Model Look

Hodnocení mého blogu!!!!!od Zuzy 123

14. dubna 2008 v 6:38 | blog miss |  Aktuálně
Včera jsem napsala na blog Zuze 123 o zhodnocení mého blogu.Dopadla jsem dost dobře u pozadí a obsahu jsem dostala 10 bodů a slibuju,že nedostatky jménem ,,mezera´´a rubrika brzy opravím.

Oficiální stránky Dafne

13. dubna 2008 v 16:36 | blog miss |  Nuestra Belleza Mexico
DAFNE MOLINA LONAMiss USA 2006 kvůli drogám a opilosti o korunku nepřijde, musí se ale léčit

13. dubna 2008 v 14:14 | blog miss |  Miss U.S.A.
20. prosince 2006 Miss USA Tara Connerová, která se dostala pod palbu kritiky za své flámování po barech, si svoji korunku může ponechat. Rozhodl o tom na úterní tiskové konferenci miliardář Donald Trump, který je majitelem licence americké soutěže krásy.
Na konferenci se rozebíralo nevhodné chování neposlušné blondýnky během posledních týdnů, Trump hovořil o její opilosti, obscénním chování, došlo i na užívání drog. Test na kokain, který musela Connerová na jeho žádost podstoupit, byl pozitivní. Přesto kráska o titul Miss nepřijde.
"Vždy jsem byl zastáncem druhé šance," uvedl před novináři Donald Trump. "Tara souhlasila se všemi podmínkami a půjde na odvykací kúru," dodal americký miliardář na tiskové konferenci, během níž Connerová téměř celou dobu emotivně plakala.
Rodačka z Kentucky po svém vítězství v Miss USA vedla divoký společenský život. Od svého zvolení v dubnu prožila tři bouřlivé milostné aféry - s Travisem Barkerem ze skupiny Blink 182 a televizními moderátory Ryanem Seacrestem a Damienem Faheyem. Navíc navštěvovala pochybné bary a byla neustále opilá, ačkoliv v té době ještě nebyla plnoletá. Věk 21 roků, kdy je pití alkoholu v USA povolené zákonem, dosáhla teprve nedávno.
Connerová si teď bude muset dávat velký pozor. Trump totiž prohlásil, že pokud se Tara dopustí sebemenší chybičky, okamžitě bude zbavena korunky a její post nejkrásnější Američanky převezme sedmadvacetiletá Kaliforňanka Tomiko Nashová, která skončila jako druhá.
Donald Trump a Miss USA Tara Connerová na úterní tiskové konferenci
Donald Trump a Miss USA Tara Connerová na úterní tiskové konferenci
Miss USA Tara Connerová na úterní tiskové konferenci
Miss USA Tara Connerová na úterní tiskové konferenci
Miss USA Tara Connerová přichází na úterní tiskové konferenci


Tara Conner na MISS UNIVERSE 2006

12. dubna 2008 v 22:25 | blog miss |  Miss U.S.A.
Tarra měla korunku Miss Universe na dosah,umístila se totiž na krásném 5.místě.

Linda Vojtová v dětství

12. dubna 2008 v 18:52 | blog miss |  LINDA Vojtová
Linda Vojtová
"Modeling nikdy nebyl můj sen jako pro spoustu jiných holek," říká. Možná právě díky tomu zůstala i dnes skromná a normální.
Linda Vojtová
Tady je na fotce s maminkou a bráškou a slaví 1.narozeninny.
Linda Vojtová
Tato fotka dokazuje,že Linda má plné rty od přírody,měla i v jedenácti letech.
Linda Vojtová

BLESKOVĚ z MISS USA 2008

12. dubna 2008 v 18:44 | blog miss |  Miss U.S.A.
Novou Miss se stala šestadvacetiletá černoška Crystle Stewart, která pochází z Texasu. Letošní nejkrásnější Američanka je jednou z mála černošek, které se pyšní nejvyšším titulem. Její korunovaci emotivně prožívali i diváci v hledišti, kteří byli rozhodnutím poroty očividně nadšeni. Zástupci soutěže uvedli, že jde o nový typ královny krásy, která "není krásna jen zevnějškem". Nová Miss USA má totiž vystudovanou univerzitu, podniká a navíc vyučuje na střední škole. Crystle Stewartová sama řekla, že jejím cílem je pomáhat mladým ženám prosadit se ve společnosti. "Chci lidem pomáhat, povzbuzovat je, aby měli svoje sny a šli si za svým. Protože i já jsem dosáhla svého snu," vysvětlila. Soutěž krásy,se skládala ze tří disciplín. Padesát dívek z celé země se představilo v plavkách i večerních šatech. Novopečená Miss v obou částech excelovala a předvedla opravdu dokonalé křivky. Za postavu v plavkách si dokonce vysoutěžila další titul Swimsuit Award. Miss USA 2008 Miss USA 2008 Miss USA 2008 Crystle Stewartová

Miss beauty and hope SPRING 2008

11. dubna 2008 v 19:02 | blog miss |  Miss BAUTY and HOPE
Osud sedmadvacetileté světové modelky z Karviné Petry Němcové se trochu vymyká těm smutným životním peripetiím, které člověka mohou potkat.
U topmodelky Petry Němcové to ale nemusela být nemoc, která ji postavila tváří v tvář smrti. Dnes, po třech letech, už Petra opět plní stránky bulvárních i společenských časopisů.
Na sklonku roku 2004 ale její fotografie na titulních stránkách novin vypadaly zcela jinak. Petra se tehdy rozhodla překvapit svého přítele, fotografa SIMONA ATLEEHO a koupila zájezd do exotického Phúketu v Thajsku. Dovolená o vánočních svátcích roku 2004 se ovšem změnila v neštěstí, které sledoval celý svět.
Vlna tsunami smetla vše, co jí přišlo do cesty. Petra byla jedna z těch, kteří přežili - ve větvích palmy šest hodin trpěla s rozdrcenou pánví. Její přítel ale patří do seznamu mrtvých.
Petra, obyčejná holka z Karviné, která se dostala na titulní stránky nejprestižnějších světových časopisů Vogue, ELLE, Harper's Bazaar, Cosmopolitan, Ocean Drive a Marie Claire tam tehdy, stejně jako na 200 tisíc dalších turistů a domorodců v Thajsku, Indonésii, Srí Lance a dalších ostrovech Indického oceánu, bojovala o život. Vážně zraněnou ji objevil v nemocnici až její kamarád z české modelingové agentury.
Peklo zvané tsunami Petra Němcová přežila a uzdravila se. Hned potom se s přáteli a se sestrou Olgou vrátila znovu do Thajska. Ve středisku Khao Lak navštívila místa, kde přežila svou smrt, ale také se znovu narodila. Neváhala a založila v New Yorku svou nadaci Šťastných srdcí (Happy Hearts Fund), která pomáhá v Thajsku, na Srí Lance, v Indonésii a nyní i v Pákistánu.
"Nejhorší věc, jakou jsem kdy viděla, byl pohled do očí těch dětí. Bylo to tak těžké, protože se cítily tak ztracené a v jejich očích je to všechno vidět. Jedním z mých cílů je vrátit těm dětem záři do očí," řekla zahraničním médiím Petra.
Po dvou letech od ničivé vlny se Petra rozhodla své zážitky sepsat.Autobiografie, která nese název "Vždy s láskou, Petra" je údajně víc než jen vylíčení tragédie.
,,Pro Petru jsem se rozhodla,protože ona je jednou z osobností,které se věnují charitě a dávají naději.Moje slova pro ni by zněla asi takto:Ztratila jsi lásku,ale neuzavřela ses a lásku naopak rozdáváš dál.¨
Takže to je krásná Petra Němcová,MISS CHARITY AND HOPE SPRING 2008.
Petra Němcová
Petra Němcová
Petra Němcová
Petra Němcová
Petra Němcová
Petra Němcová
Petra Němcová
Petra Němcová
Petra Němcová
Petra Němcová
Petra Němcová
Petra Němcová
Petra Němcová