Listopad 2009

Miss International 2009 je AnaGaby!

29. listopadu 2009 v 12:56 | blog miss |  Miss International
Miss International 2009 se stala krásná AnaGabriela Espinoza z Mexika!
Mexiko tak získalo hned po dvou letech další titul Miss International!

1.Vicemiss:Korea
2.Vicemiss:UK

TOP 15:Bělorusko, Belgie, Brazílie, Kanada, Kuba, Dominikánská Republika, Finsko, Japonsko, Panama, Filipíny, Španělsko a Venezuela

Miss Earth 2009 je Brazílie!

22. listopadu 2009 v 20:49 | blog miss |  Miss Earth

Miss Earth 2009
Larissa Ramos
Brazílie

Miss Air:Filipíny
Miss Water:Venezuela
Miss Fair:Španělsko

TOP 8:Thajsko,Polsko,Martinique,Kolumbie

TOP 16:Korea,Severní Irsko,JAR,Francie,Singapur,Gruzie,Indie,Paraguay.

!Naše Terezka ani Lea se bohužel neumístily:(!

Aneta Vignerová odletěla na Miss World!

7. listopadu 2009 v 23:31 | blog miss |  MISS ČR

Vítanou podporou byla prezidentka soutěže MISS České republiky a Miss World 2006 Taťána Kuchařová. Dorazila na letiště, aby dodala naší nové naději na mezinárodním poli krásy odvahu. Nemohl chybět ani ředitel soutěže Jiří Adamec a I. Vicemiss Lucie Smatanová a II. Vicemiss Hana Věrná. Obě krásky si našly čas ve svém program nabitém novými povinnostmi. Přišla i Anetina největší kamarádka mezi finalistkami, Barbora Škodová, která soutěžila s číslem 6 a donesla jí dárek. Všichni popřáli Anetě hodně štěstí. Bude ho potřebovat. Naši delegátku krásy totiž čeká v průběhu příštích týdnů spousta úkolů a hlavně obrovská konkurence.

Na přípravu všeho potřebného si Aneta nemohla dopřát příliš času. Přesto se za obsah svého zavazadla určitě nemusí stydět, právě naopak. O hlavní "výzbroj" v podobě osmi modelů večerních šatů se postaraly návrhářky Liběna Rochová, Jarka Sedláčková a salon Richter. S úchvatným modelem Liběny Rochové se bude naše favoritka ucházet o titul Miss World Fashion. Tím ale seznam nezbytností ani zdaleka nekončí. Půvabná Češka se kromě hlavní soutěže zúčastní i dalších dílčích soutěží - Miss World Beauty with a Purpose, Miss World Sports Woman, Miss World Beach Beauty a Miss World Talent, kde předvede svoje okouzlující podání šansonu Edith Piaf - stejně jako v rámci volné disciplíny během finálového večera soutěže MISS České republiky 2009, kde rovněž zvítězila.

Důležitou součást garderoby tvoří bikiny, dvojdílné plavky a jednodílné plavky a také sportovní oblečení. Dívky se zúčastní různých sportovních akcí - třeba golfového dne v Johannesburgu. V rámci soutěže Miss World Sports Woman bude muset naše zástupkyně prokázat všestranné sportovní nadání, což jistě nebude problém. Anetě je sport blízký - nejraději má plavání a fitness.

V rámci soutěže Miss World se klade důraz na původ jednotlivých dívek. Každá z nich přiváží národní kroj, anglicky psanou literaturu s tematikou svojí země a fotbalový dres národního mužstva. Nechybí ani dárek v podobě typického předmětu ze země původu dívky, v případě Anety se jedná o panenku v národním kroji. Dárky od všech soutěžících budou vydraženy během slavnostní uvítací večeře v Londýně. Výtěžek půjde na charitativní účely.

Převzato z miss-cr.cz, foto Bleskově

Estefania...

7. listopadu 2009 v 23:26 | blog miss |  *MISS UNIVERSE 2009*
Estefania Fernandez je už pár měsíců Miss Universe a já musím uznat,že zatím svou vládu zvládá velmi dobře.Z počátku jsem k ní byla skeptická,protože to byla ,,opět Venezuela" a hlavně kdo by překonal božskou Dayanu!Ale ted konečně přeju Stefanii hodně štěstí v jejím kralování!

zdroj fotografií:http://bellisima.blog.cz/