Září 2010

Ximena Navarrette,Miss Universe 2010

24. září 2010 v 10:26 | blog miss |  Miss Universe
Již přes měsíc je Ximena Navarrette novou Miss Universe a já musím přiznat,že ji mám stále čím dál radši.Moc jí to sluší,ve své funkci je jako ryba ve vodě.Tohle bude skvělý rok,rok mexické vlády.


10 ročníků,10 královen...

19. září 2010 v 21:53 | blog miss |  Miss Universe
Miss Universe 2010 Jimena Navarette

Skvělé završení toho desetiletí!Cítím v kostech,že to bude dobrá Miss Universe!Ani mi nevadí,že je z Latinské Ameriky.Ono je Mexiko moje silně srdcové !
10

Miss Universe 2009 Estefania Fernandez

Pamatuju si ty pocity,když jsem viděla první fotku Estefanie jako Miss Universe.Nechápavost,zděšení,naštvanost.Její rok kralování jsem nemohla sledovat moc často,ale pokaždé,když jsem se podívala byla lepší a lepší.Takže já můžu jen říct:když se chce,všechno jde!09

Miss Universe 2008 Dayana Mendoza

Moje srdcová Miss Universe!Sledovala jsem její rok opravdu bedlivě,a měla jsem jí radči a radči, když se loučila s titulem,tak jsem měla slzy v očích.

Dayana Mendoza fue verdadera reina en su lugar y siempre permanecerá en nuestros corazones! Reina, una mujer, un icono.
08

Miss Universe 2007 Ryio Mori

Sladká,krásná,nezapomenutelná.Ona Hill a Rachel pro mě byly a jsou nezapomenutelná zlatíčka!Byla pro mě úžasným osvěžením mezi těmi všemi Miss Universe z Latinské Ameriky.Jenom mě mrzí,že se nepodívala k nám do České republiky.
07

Miss Universe 2006 Zuleyka Rivera Mendoza

Ledová královna z Portorika.Tak se na ni přece jenom dívám,když se podívám dozadu,do roku 2006.Ale měla jsem ji i tak ráda,je krásná,bavilo mě sledovat ji celý její crown year,když přijela do Prahy,tak byla krásná.
06

Miss Universe 2005 Natalie Glebova

Dáma s velkým,obrovským D.Hodně lidí říká,že měla vyhrát Cynthia Olavaria.Ano,určitě by vyhrála,kdyby proti ní nestála Natalia.Pamatuji si z její návštěvy v ČR,že hodně věcí rozuměla překladatelce už v originále,protože je přece jenom původně Ruska.Dnes je vdaná a je o ní stále slyšet,myslím,že tak to má být.
05
Miss Universe 2004 Jennifer Hawkins

Úúúúžasná!Hvězda jasná.Pro mě zase jedna z těch Miss na které asi nikdy nezapomenu.Samozřejmě,že má i své odpůrce,ale nás fandů je určitě víc :)!Ona je královna na kterou se nezapomíná.
new miss

Miss Universe 2003 Amelia Vega

První Miss Universe z Dominikánské  republiky,navíc od roku 1994,byla nejmladší.A zářila,byla krásná a do ted´ je!
Amelia Vega

Miss Universe 2002 Justine Pasek

Velmi kontrovenrzní rok,ale Justine to ustála.A rozhodně to neměla lehké!Přece jenom se na ni hodně lidí dívalo jako na ,,náhradnici".Ale kdybych měla někdy odpovědět na otázku:Jak se jmenuje Miss Universe 2002?Tak bez váhání řeknu její jméno.

crowning
Miss Universe 2001 Denise Quinones

Krásná,ale patří mezi ty Miss Universe,které se vám v paměti moc neusadí.Sympatická,intligentní,všechno,ale přece jenom jí něco chybí...
01

A
jak se díváte na uplynulých deset let Miss Universe vy?